Tanıtım Hizmetleri

Tanıtım hizmetleri, Banliyö Ajans olarak eserlerinizin ya da çalışmalarınızın hedef kitle odaklı olarak tanıtılması ve hakkınızda PR çalışması yürütülmesi hizmetidir. Eserlerinizin doğru bir şekilde tanıtılarak geniş bir okur kitlesine ulaşabilirsiniz. 

Tanıtım hizmetleri nedir?

Tanıtım hizmetleri, kaleme aldığınız ya da alma sürecinde olduğunuz eserleriniz ve kişisel yürüttüğünüz çalışmalar hakkında uygulanan bir reklam-tanıtım sürecidir. Günümüzde, özellikle dijital dünyanın yaygınlaşması ile birlikte, gerek müşteri kitlesine ulaşmak gerekse eser bazlı okur kitlesini genişletmek için tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesi şarttır. Etkin bir tanıtım ve PR çalışması ile birlikte nitelikli okur kitlesine ulaşmak ve yazarlık hayatında kalıcı bir yer edinmek mümkündür. Tanıtımların sağlıklı yürütülebilmesi için ise istikrarlı ve iletişim merkezli bir sürecin yönetilmesi gerekmektedir. Banliyö Ajans olarak, tecrübeli tasarımcı ve sosyal medya ekibimizle birlikte etkin bir tanıtım-PR süreci yönetebilir ve hedef kitlenizi organik bir şekilde genişletebilirsiniz.

Tanıtım hizmetleri nelerdir?

Tanıtım hizmetleri

- Sosyal Medya Çalışmaları

Sosyal medya tanıtımları, istikrarlı  bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken bir süreçtir. Günümüzde birçok büyük işletme İnstagramYoutube ve diğer sosyal medya mecralarını etkin bir tarzda kullanmaktadır. Hedef kitleye yönelik en hızlı ve geri dönüş oranı çalışmalar sosyal medyalar üzerinden yürütülmekte ve kitle iletişimi sağlanmaktadır. Uzman sosyal medya ekibimizden destek alarak sizlerde sosyal medya çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

- Blog Çalışmaları

Blog çalışmaları, alanlarında uzman farklı internet ve blog siteleri üzerinden gerçekleşen tanıtımlardır. Özellikle kullanıcı deneyimi merkezli yapılan bu çalışmalarda hedef kitle doğrudan bilgi sahibi olabilmektedir. Eserlerinizin blog siteleri üzerinden etkin bir şekilde tanıtılması için blogger ekibimizden destek alabilirsiniz.

- Sözlük Siteleri Çalışmaları

Sözlük siteleri, herhangi bir ürün, durum veya kişi hakkında en hızlı kalıp ve ön yargıların oluştuğu mecralardır. Özellikle ülkemizde sözlük siteleri bilgi edinmek için sıklıkla kullanılmaktadır. Eserleriniz hakkında Ekşi Sözlük, Uludağ Sözlük gibi birçok sözlük platformunda tanıtım yapmak için bizden hizmet alabilirsiniz.

- Bookstagram Çalışmaları

Bookstagram, Instagram kullanıcıları arasından yaygınlaşmış bir alt kültür şeklidir. Kitapların okunarak yorumlandığı ve tanıtımlarının yapıldığı bir Instagram hesabı bulunmaktadır. Dilerseniz sosyal medya uzmanı ekibimin aracılığıyla yüzlerce bookstagram hesabında eserlerinizin tanıtımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

- Sanal İtibarlık Çalışmaları

Sanal itibarlık, en yalın haliyle sanal dünyadaki itibarınızdır. Özellikle arama motorları ve sosyal medya platformlarında hakkınızda çıkan bilgilerin düzenlenmesi, olumsuz etki yaratacak verilerin ortadan kaldırılması ya da gerilere atılması, fayda sağlayacak içeriklerin ise üst sıralara çekilmesi şeklinde gerçekleşen bir süreçtir. Dilerseniz sosyal medya ve web tasarım ekibimizden sanal itibarlık desteği alabilirsiniz.

- TV ve Youtube Programları

Televizyon ve Youtube programları, kariyer planlamaları ve kitlelere ulaşım açısından en yaygın araçlardandır. Gerek ulusal bazda yayın yapan televizyon kanallarındaki programlar, gerekse çeşitli kitlelere hitap eden Youtube kanalları; yeni okurlara ulaşmak isteyen yazarlar için etkin mecralardır. Dilerseniz iletişim uzmanı ekiplerimizden destek alarak ulusal bazda yayın yapan TV programları ve Youtube kanallarına konuk olabilir ve yeni kitlelere ulaşabilirsiniz.

- SEO Çalışmaları

SEO, en yalın haliyle arama motorları optimizasyonu demektir. Google, Yandex gibi arama motorlarında blog yazıları, görseller veya videoların üst sıralarda çıkması etkin bir SEO çalışması sayesinde gerçekleşmektedir. Yazarların, sanal dünyadaki içeriklerini SEO’ya uyumlu bir şekilde dizayn etmeleri hedef okur kitlelerine ulaşmak için önemli bir basamaktır. Dilerseniz uzman SEO ekibimizden destek alarak içeriklerinizin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlayabilir ve doğru kitlelere ulaşabilirsiniz.

Tanıtım hizmetlerimiz konusunda daha detaylı bilgi ya da destek almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.