Yayıncılık Hizmetleri

Yayıncılık hizmetleri, Banliyö Ajans olarak eserlerinizin okurlarla buluşması için yayımlanmasına aracılık ve doğrudan yayıncılık hizmetidir. Kaleme almış olduğunuz eserlerinizin zaman kaybına uğramadan kaliteli yayınevleri aracılığıyla yayımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yayıncılık hizmetleri nedir?

Yayıncılık hizmetleri, kaleme almış olduğunuz eserlerin klasik yayıncılık, butik yayıncılık ve dijital yayıncılık gibi alternatiflerle yayımlanması ve eserinizin okurlarla buluşması hizmetidir. Kitap yayımlatmak, en az kitabı yazmak kadar zorlu bir süreçtir. Yayınevleri ile temasa geçmek, doğru yayınevini bulmak, kitabın zamanında yayımlanması gibi eserin okurlarla doğru bir şekilde buluşmasını sağlayan en önemli faktörlerdir. Banliyö Ajans olarak, yayın danışmanlığı hizmetimizle eserinizin kaliteli yayınevlerinden yayımlanmasını sağlayabilir ya da butik ve dijital yayıncılık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yayıncılık hizmetleri nelerdir?

Yayıncılık Hizmetleri

- Klasik Yayıncılık

Klasik yayıncılık, bir kitabın normal yayınevleri üzerinden klasik matbaa ve klasik dağıtım koşulları çerçevesinde üretilip dağıtılması sürecidir. Kitaplar dağıtımcı kanallarıyla kitapçılara ulaşırken, birçok internet satış sitesinde de satışa açıktır. Dilerseniz yayın danışmanı ekibimizden destek alabilir ve anlaşmalı olduğumuz yayınevlerinden eserinizin yayımlanmasını sağlayabilirsiniz.

- Butik Yayıncılık

Butik yayıncılık, bir kitabın sipariş üzerine baskı şeklinde üretilmesi ve doğrudan okura ulaşması şeklinde gerçekleşen bir süreçtir. Klasik yayıncılıktan temel farkı önden üretim sınırlı sayıda olmakta ve böylelikle maliyetleri azalmaktadır. ISBN, bandrol vb. gibi resmi koşullar açısından ise herhangi bir farkı yoktur. Dilerseniz butik yayıncılık hizmeti veren yayınevlerimizle anlaşabilir ve eserinizin yayımlanmasını sağlayabilirsiniz.

- Dijital Yayıncılık

Dijital yayıncılık, bir eserin e-kitap veya sesli kitap olarak yayımlanması sürecidir. Kitaplar, resmi koşulların yerine getirilmesinin ardından epub, pdf ve benzeri çeşitli formatlar ile sesli kitap olarak  satış platformlarına yüklenir ve okurlara ulaşır. Eserlerinizin dijital olarak yayımlanması için dijital yayıncılık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

- Yayın Danışmanlığı

Yayın danışmanlığı, bir yazarın kaleme aldığı eserinin yayımlanması sürecinde yayınevleri ile temasa geçilmesi, telif ve diğer sözleşme şartlarının incelenmesi ve eserin doğru bir zamanda doğru bir yayınevinden yayımlanması için sunulan bir destek hizmetidir. Dilerseniz eserinizin yayımlanması için yayın danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Yayıncılık hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da kitap yayımlatmak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.